Tarot Kartlarını Okuyabilmek İçin Psişik Olmak Zorunda mısınız?

Müşterilerimin çoğu kart okuma arzusunu dile getirdi ve aynı nefeste “Ama ben psişik değilim, bu yüzden sanırım yapamam” dedi. Bu doğru değil! Tarot okuma sanatını öğrenmek için sabrınız ve disiplininiz varsa, kesinlikle kendi başınıza yapabilirsiniz. Tarot’u etkili bir şekilde okumak için ihtiyacınız olan şey, kartlarla olan ilişkidir. Bu, deneyim, çalışma ve sezgilerinizi geliştirme yoluyla gelir.… Okumaya devam et Tarot Kartlarını Okuyabilmek İçin Psişik Olmak Zorunda mısınız?

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Her burcun bir tarot kartı vardır, Burcunu yansıtan tarot kartını öğren!

1. Koç Burcunun Tarot Kartı “İmparator” İmparator kartı güçlü bir iradeyi, mücadeleyi, liderliği sembolize eder ve gerçekleştirme anlamı taşır. Şüphecilik, sabit fikirlilik ve gerçekçilik gibi özellikler hayal gücünün geride kalmasına yol açabilir. İmparator’un temsil ettiği o güçlü yönetici figürü ilişkilerinde gücünü ön plana çıkarır, duygularını ise arka plana atar.  Koç burcunun sahip olduğu lider özelliklerine hakim olamadığı… Okumaya devam et Her burcun bir tarot kartı vardır, Burcunu yansıtan tarot kartını öğren!

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Psişik Güçlere Sahip Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Birçok insan psişik güçlere inanır. Psişik güçler için çok az kanıt olsa da, bazı insanlar bazen gelecekteki olayları doğru bir şekilde tahmin edebilirler. Bir şeyi gerçekleşmeden önce tahmin ettiyseniz, psişik güçleriniz olabilir. Sezgilerinizi, rüya alışkanlıklarınızı ve fiziksel işaretlerinizi düşünün. Bununla birlikte, psişik güçler kanıtlanmış bir fenomen olmadığından, diğer açıklamaları dışlamak önemlidir. Olağandışı fiziksel duyumlar ve… Okumaya devam et Psişik Güçlere Sahip Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yeni Başlayanlar İçin Tarot

Tarot 101: Temel Bilgiler Yani Tarot’u keşfetmek istiyorsun, ama nereden başlayacağını bilmiyor musun? Yalnız değilsiniz. Birçok Tarot acemisi, Tarot kartlarının sanatını ilk öğrendiklerinde kafalarının karıştığını ve korktuklarını fark eder. Bu kadar karmaşık illüstrasyonlar ve gizemli yorumlar içeren pek çok kartla, yeni başlayanların biraz hayal kırıklığına uğramış hissetmeleri nadir değildir. Nasıl çalışır ve hepsi ne anlama… Okumaya devam et Yeni Başlayanlar İçin Tarot

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

“Aşkın karşıtı nefret değil, korkudur.”

The opposite of love is not hate. It is fear.”-Gary Zukav“Aşkın karşıtı nefret değil, korkudur.” Sevgiyi kabul etmediğimiz zaman korkuyu hissederiz. Korku hayatlarımızı mahvederek bizi kendimizi yok etme yoluna sürükleyebilir. Nefretin sevginin zıttı olduğunu düşünüyor olabilirsin, ancak birinden yalnızca onları kontrol edemediğimizde veya onlar tarafından onaylandığımızı hissetmediğimizde nefret ederiz. Nefret, aşkla aynı enerjidir. Birinden nefret… Okumaya devam et “Aşkın karşıtı nefret değil, korkudur.”

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Psişik Okuma Nedir?

Bugün modern dünyada, ticaretlerini sürdüren birçok falcı ve tarot okuyucusu var. Psişik Çevrimiçi okuma ve şahsen yüz yüze okumalar her zamankinden daha popüler. Durugörü ve kehanet hizmetlerine aşina olan önemli bir sayı var. Medyumlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ve okuyucuların ve tarot kartlarının dünyasında yeniyseniz, okumaya devam edin! Psişik bir okuma, kişisel gelişim… Okumaya devam et Psişik Okuma Nedir?

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Bir Medyuma Aşk Hakkında Ne Sorulmalıdır?

Yakında evlenecek miyim? Ruh eşim var mı? Şu anda beni bekliyor mu… yoksa dışarı çıkıp onu avlamam mı gerekiyor? Bu yazıda, bazı yaygın psişik aşk sorularına ve doğru bir sezgisel, durugörü veya duygusal empatinin çok geç olmadan gerçek aşkınızı bulmanıza nasıl yardımcı olabileceğine hızlı ve anlayışlı bir bakış atacağız! Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?… Okumaya devam et Bir Medyuma Aşk Hakkında Ne Sorulmalıdır?

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış